dětičky

SOBOTA, 24. LISTOPADU 2012

Andrejka a Terezka

Dnešní první "ateliérové" vánoční focení. Udělala jsem nám z obýváku atélier a fotilo se. Holky samozřejmě zajímaly nejvíc vánoční ozdoby, světýlka a asi po 10 minutách je to přestalo bavit. Ale i tak jsem něco nafotila a snad budou mít pěknou vzpomínku na jejich jedny z prvních Vánoc. Takže Andrejka a Terezka...

Andrejka
Terezka

ČTVRTEK, 25. ŘÍJNA 2012


Sebík

Dneska bylo snad poslední hezké a slunečné odpoledne. Tak jsme toho využili. 

NEDĚLE, 21. ŘÍJNA 2012


Boudička

Zuzanka Boudová, holčička s největšíma modrýma očima, jaké jsem kdy viděla. Byla kouzelná! Vlastně je kouzelná pořád :)


ČTVRTEK, 27. ZÁŘÍ 2012


rodina Dudků

Bylo nádherné zářijové odpoledne a kamarádka a kolegyně v jedné osobě mě požádala, jestli bych jí nevyfotila děti. Vzala jsem to jako focení celé rodinky. Děti byly úžasné, zajímali je všechny hračky a rekvizity, které jsem přivezla. Nejvíce červená jablíčka.....

PONDĚLÍ, 13. SRPNA 2012


U Boudičků

Tento týden máme docela hektický. Vrcholí přípravy na švagrovo svatbu. Ale je to příjemný čas. Včera jsme všichni vyrazili na návštěvu k našim dlouholetým kamarádům. Teta Luci (Tuci, Uci - jak mi děti říkají) vytáhla foťák a snažila se zachytit obě dvě uličnice. No, nadlidský výkon. Obě dvě se hned po vytažení foťáku zajímaly o objektiv, strap, krytka na objektiv a podobné zajímavé věcičky. Ale podařilo se mi pár fotek ukořistit. Jsou to zlatíčka obě dvě. Zuzanka, ta modrooká panenka a naše Ája, kterou už nemusím představovat :)

NEDĚLE, 8. ČERVENCE 2012


naše dvě závodnice

Včera jsme se všichni sešli na rodinné oslavě. "Naše" holky si s panenkami moc nehrají, ale co je vyloženě zajímá jsou "momo" nebo-li motorky. Sešly se rovnou 3, takže holky měly z čeho vybírat. Výběr byl vysloveně nelehký a neobešel se bez křiku a slz. Nicméně pak bylo vše tak jak má a s holkama byla legrace. Aleš jim u jejich jízd rád asistoval, jelikož sám je milovníkem motorek, ale já jsem ta zlá, která mu jí nechce koupit. Takže se aspoň takto kochal :)

Ando, já ti ukážu jak na to

dvě závodnice

Andoooo, musíme tudy


a po náročném závodě, je čas na občerstvení

Anda dumala, co zlepšit

úterý, 27. března 2012


Tak tohle je naše neteřinka Terezka. Fotky jsou prvotina, nechtěla jsem sem dávat všechny, ale což....chybama se člověk učí a já jsem zvědavá na kritiky a hlavně rady, co dělat líp. Žádné komentáře:

Okomentovat